Każdy Wygrywa - program Oikos Plus dla rodziców


Warsztat w trybie online

Warsztat „KAŻDY WYGRYWA” przygotowuje rodziców, wychowawców, nauczycieli do konfrontacji w wymagającej sytuacji wychowawczej. Program umożliwia zastosowanie interwencji behawioralnych w pracy z trudnym zachowaniem.

Warsztat zapewnia wyjaśnienia teoretyczne z zakresu rozwoju psychicznego dzieci i młodzieży oraz przygotowuje rodziców do poradzenia sobie z własnymi emocjami w sytuacjach trudnych. Rodzice będą mogli uzyskać wiedzę i umiejętności dotyczących samodzielnego projektowania, wdrażania oraz zbierania informacji zwrotnych z zastosowania interwencji wychowawczych, z wykorzystaniem własnych zasobów.

Program „Każdy Wygrywa" ma w swojej ofercie interwencje wychowawcze dla dzieci i młodzieży. Warsztat ten ma swoje korzenie w programie „Trening Behawioralny Oikos Plus©”, z którego wyrósł warsztat „KAŻDY WYGRYWA Oikos Plus©” mający zastosowanie w pracy z rodzinami.

Warsztat obejmuje:

Moduł 1
– w jaka grę grasz i nie jesteś zadowolony? Czyli jakie sytuacje wychowawcze / zachowania dziecka lub moje nazywam trudnymi?

– gry i ich reguły. Jak wygląda mój system wychowawczy i które elementy nie działają

Moduł 2

– tworzenie mapy gry i uważna gra, czyli jak zaplanować nowe pomysły wychowawcze  - rozwiązania, z których będziesz zadowolony

Moduł 3

– nowe reguły, zawsze takie same, gdziekolwiek jestem

– gra w której „Każdy Wygrywa”


Czas

Terminy spotkania online:


Rejestracja najpóźniej jeden dzień  przed spotkaniem

Przelew proszę dokonać na nw. konto po potwierdzeniu rejestracji
34 1020 4115 0000 9102 0176 0255
tytułem: imię i nazwisko, Każdy wygrywa, termin warsztatu

Koszt 

Prowadzący: Przemysław Matuszyński

Miejsce:

Webinar, szkolenie online

rejestracja (kliknij poniższy obrazek) lub mailowo
centrum.matiam@gmail.com