TUS - Trening Umiejętności Społecznych dla dzieci z Zespołem Aspergera

Przyjazna psychoterapia poznawczo - behawioralna. Warsztat adresowany jest do dzieci z Zespołem Aspergera w wieku 9-12 lat (Gniezno, Poznań, Żnin, Września, okolice). TUS – Trening Umiejętności Społecznych to unikalne na skalę kraju warsztaty prowadzone w grupach do 6 osób.

Celem warsztatów jest uczenie się i kształtowanie umiejętności społecznych oraz ich generalizacja wg autorskiego programu "TUS Oikos Plus". W programie ćwiczenie umiejętności, które wybrane zostaną na podstawie diagnozy uczestników grupy.

Odbiorcy: dzieci w wieku: 9-12

Organizacja grupy: skład grupy 4-6 osób (komercyjnie),

Czas: zajęcia do 50 minut

Terminy:


Zgłoszenia:

Płatność: 150 zł za miesiąc (cztery spotkania  w miesiącu - płatność z góry), dodatkowo 40 zł za podręcznik z ćwiczeniami

W trakcie trwania terapii dzieci, Rodzice spotykają się dwa razy z trenerami przy kawie, herbacie i ciastku w Strefie Rodzica w Centrum MATIAM, w celu omówienia zrealizowanych tematów oraz uzyskania informacji zwrotnej. Pierwsze spotkanie dla grupy Rodziców organizowane jest na początku terapii dzieci, drugie po zakończeniu terapii.

Prowadzący: trenerzy MATIAM PM, rejestracja 784-565-072

Kwalifikacja do grupy odbywa się na podstawie konsultacji indywidualnej. Cena konsultacji 100 zł. TUS, czyli Trening Umiejętności Społecznych, cieszy się bardzo dobrymi wynikami oraz pozytywnymi opiniami dzieci i rodziców. 


Miejsce:

Centrum MATIAM PM


62-200 Gniezno

ul. Roosevelta 43A/2, I piętro
(wejście od strony ul. Barciszewskiego,
z placu parkingowego przy sklepie Piotr i Paweł)


rejestracja telefoniczna 784-565-072