O mnie

        Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo - behawioralnym (PTTPB nr cert.523), pedagogiem w zakresie pracy socjalnej i resocjalizacji (UAM Poznań), trenerem i superwizorem autorskich programów profilaktycznych Oikos Plus©, coachem, wykładowcą.

  Ukończyłem szkolenie Mistrz - Praktyk NLP w Polskim Instytucie NLP w Warszawie. Jestem trenerem trenerów Treningu Zastępowania Agresji (ART®).  Ukończyłem szkolenie z terapii dzieci i młodzieży z autyzmem w Gdańsku  (SPOA), a także szkolenie wprowadzające do terapii schematów, terapii schematów dla pacjentów cierpiących na zaburzenia osobowości z pogranicza oraz pacjentów z zaburzeniami osobowości z wiązki "C" (zależna, obsesyjno - kompulsyjna, unikająca), terapii schematów dzieci i młodzieży - zgodnie z wymogami ISST. Po szkoleniach: "Neuropsychologia kliniczna dziecka" w Centrum CBT w Warszawie, "Komunikacja z pacjentem onkologicznym i jego rodziną" (Wielkopolska Onkologia Dziecięca w Poznaniu), "Konceptualizacja i terapia CBT klinicznego perfekcjonizmu" (InterEgo Warszawa), "Praca z parą w nasilonym konflikcie" (InterEgo Warszawa), "Praca z parą w sytuacji zdrady" (InterEgo Warszawa), "Praca z parą z problemami seksuologicznymi. Paradygmat CBT" (InterEgo Warszawa), "Niewidoczny destruktor, czyli lęki w parze", (InterEgo Warszawa).
Z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi pracuję od ponad 20 lat.

 W swojej pracy terapeutycznej korzystam z regularnej superwizji, na bieżąco aktualizuję swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.

Na stronie ZnanyLekarz widoczne są jedynie terminy dla pierwszej konsultacji. Kolejne wizyty planowane są wg indywidualnego planu w godzinach popołudniowych