Trener TUS Oikos Plus©

 

Szkolenie ma na celu przygotowanie uczestników do prowadzenia treningu umiejętności społecznych wg programów "TUS Oikos Plus©", "SMOKI Oikos Plus©" , Pogromcy SMOKÓW z dziećmi w wieku 7-12 lat, z diagnozą zaburzeń hiperkinetycznych z deficytem uwagi (ADHD), zaburzeniami opozycyjno - buntowniczymi, Zespołem Aspergera w normie intelektualnej

 Szkolenie składa się z zajęć seminaryjno warsztatowych, tj. czterech dni intensywnych zajęć (40 godzin szkolenia). Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu zaświadczenie o jego ukończeniu. Dla zainteresowanych certyfikatem dodatkowo przewidziany jest jednodniowy blok egzaminacyjno - superwizyjny w cenie 50 zł w późniejszym terminie.

   Osoby, które zrealizują całe szkolenie, bez podejścia do egzaminu, otrzymają zaświadczenie. Osoby te mogą prowadzić zajęcia wg metody Oikos Plus we własnym zakresie, na własną odpowiedzialność.
  Osoby, które zrealizują całe szkolenie , praktykę własną i ją udokumentują, a następnie zdadzą egzamin (udział w bloku egzaminacyjno - superwizyjnym), otrzymają certyfikat Trenera  "TUS Oikos Plus©" do samodzielnego prowadzenia zajęć wg trzech ww. programów. Ponadto przez rok będą mogli korzystać z darmowej superwizji oraz będą mieli dostęp do aktualnych materiałów oraz wsparcia metodycznego trenerów Oikos Plus ©. Rekomendowani trenerzy moga liczyć na dalsza współpracę.

Odbiorcy: psycholodzy, pedagodzy, terapeuci, pielęgniarki, studenci studiów humanistycznych

Termin szkolenia:

Termin zgłoszeń:

Koszty: 870 zł od osoby (w tym materiały szkoleniowe oraz podręcznik)

Uwaga:

Szkolenie rozpocznie się po zgłoszeniu minimum 4 osób. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Miejsce szkolenia

Centrum MATIAM PM


62-200 Gniezno

ul. Roosevelta 43, I piętro
(wejście od strony ul. Barciszewskiego,
z placu parkingowego przy sklepie Piotr i Paweł)

Zakwaterowanie i wyżywienie we własnym zakresie (nocleg, śniadania, obiady, kolacje).

W czasie małych przerw gwarantowana kawa i herbata

 

Zgłoszenia: